header image

Contact

Maritieme Autoriteit Suriname

Telefoon: 476733 / 472940
E-mail: info@mas.sr
Adres: Cornelis Jongbawstraat 2
Suriname / Paramaribo
Postbus 888

bsp;

Head Marketing & Communication

Daphne le Couvreur - Belfor
Tel: 476733 tst. 239 / 472940
E-mail: dlecouvreur@mas.sr

Head ICT/ Manager CMIC

Majere Ajambia
Tel: 476733 tst. 267 / 472940
E-mail: majambia@mas.sr

Manager Nautical Management

Bernice Mahabier
Tel: 476733 tst. 232 / 472940
E-mail: bmahabier@mas.sr

Coordinator Pilot Service

Nicodemus Koina
Tel: 476733 ext. 248 / 472940
E-mail: nkoina@mas.sr

Manager Finance

Drs. Shailesh Badloe
Tel: 476733 Tst 262 / 472940
E-mail: sbadloe@mas.sr

Assistant Manager Finance

Drs. Clifton Tjoe - Ny
Tel: 476733 tst. 243 / 470024
E-mail: ctjoeny@mas.sr

Head Finance

Jerry Macbean BBA
Tel: 476733 tst. 268 / 470024
E-mail: jmcbean@mas.sr

Human Resource Manager

Mr. Jerry Douglas
Tel: 476733 Tst 261 / 472940
E-mail: jdouglas@mas.sr

Assistant Manager HR

Jyoti Oedairadjsingh Bsc.
Tel: 476733 tst. 274 / 472940
E-mail: joedairadjsingh@mas.sr

Manager Maritime Administration

Lloyd. Gemerts M.
Tel: 476733 Tst 264 / 472940
E-mail: lgemerts@mas.sr

Head Fleet & Maintenance

Raoel Coulor B.Sc.
Tel: 476733 Tst 230 / 472940
E-mail: rcoulor@mas.sr

Head Maritime Traffic and Security

Stenly Gerdijk
Tel: 476733 Tst 256 / 472940
E-mail: sgerdijk@mas.sr

Naam*

E-mail*

Telefoon

Onderwerp*

Bericht*

Gelieve de volgende captcha code in te vullen*